Pulčín 43
Pulčín 43

Apartmány

Ať už plánujete aktivní či odpočinkovou dovolenou v Beskydech, naše plně vybavené stylové apartmány na okraji vesničky Pulčín poskytují soukromé ubytovací zázemí a naprostou pohodu.

3 apartmány, celkem až 24 osob
Vlastní koupelna a WC
Vlastní plně vybavená kuchyně
Venkovní posezení na terasách
Wi-Fi a TV
Parkování přímo u objektu

Co nabízí naše ubytování v soukromí?

Dva z našich apartmánů poskytují místo pro 4 až 6 osob (50 m²). V prvním máme dvoulůžkovou ložnicí s manželskou postelí a gaučovým sezením sloužícím pro přespání 2 hostů, další 2 lůžka ve formě přistýlky jsou v kuchyni. Druhý apartmán má ložnici pro dvě osoby s patrovou postelí, k tomu větší dvoulůžkovou ložnici s manželskou postelí a rozkládacím gaučem, na kterém se vyspí další 2 hosté. Třetí apartmán je dispozičně stejný jako první a druhý dohromady.

Každý apartmán je opatřen samostatným vchodem a uvnitř najdete obývací místnost s gaučovým sezením a televizorem. Něco na zub si můžete připravit v plně vybavené kuchyní s lednicí, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí a indukčním vařičem, přičemž nechybí příjemné jídelní posezení. V každém apartmánu je komfort zajištěn díky vlastní koupelně se sprchovým koutem a toaletou. Jeden z apartmánů má vanu.

U chaty je hned několik teras s venkovním posezením, které jsou vybaveny dvěma krby a je zde i možnost použití otevřeného ohniště. Z půlky chaty je pak přímo vidět na dětské hřiště, kde se mohou vyřádit vaše ratolesti.

Odkaz na interaktivní prohlídku:

Přední horní (fialový) https://goo.gl/maps/xHSvz

Zadní horní (modrý) https://goo.gl/maps/rdNFI

Nacházíme se na chráněném krajinném území Beskydy a v blízkosti rezervace Pulčín – Hradisko. Žádáme proto naše hosty o braní zvýšeného ohledu na okolní přírodu. Dbejte také prosím na dodržování nočního klidu od 22 hodiny večerní do 6 hodiny ranní. Děkujeme za pochopení.