Pulčín 43
Pulčín 43

Chalupa

Zůstaňte pospolu v okruhu rodiny, přátel nebo kolegů - celou chalupu budete mít pronajatou jen pro sebe. Ve stylové dřevěnici je radost trávit společný čas a mít při tom nezapomenutelné výhledy na jižní část Beskyd.

6-8 osob
Vlastní koupelna a dvě toalety
Vlastní plně vybavená kuchyně
Soukromé venkovní posezení
Wi-Fi a TV
Parkování přímo u objektu

Co nabízí naše chalupa v Pulčíně?

Na spodním patře je zbudována společenská místnost spojená s kuchyní. Kávovar a chladicí vinotéka jsou tedy během sešlosti hned po ruce. V kuchyni nechybí také lednice, keramická varná deska, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice.

K odpočinku slouží v prvním patře dvě třílůžkové ložnice. V přízemí je pak gaučové sezení sloužící pro přespání dvou hostů. Spodní koupelně dominuje kamenné umyvadlo, poslouží vám i sprchový kout a toaleta. V prvním patře máme pro větší pohodlí ještě druhou malou toaletu.

Přímo vedle chalupy je velké zastřešené posezení s krbem, kde můžete nerušeně trávit společné chvilky i při nepřízni počasí. Děti potěší blízké dětské hřiště. Pro všechny jsou pak balzámem na duši krásné výhledy do údolí přímo z chalupy.

Nacházíme se na chráněném krajinném území Beskydy a v blízkosti rezervace Pulčín – Hradisko. Žádáme proto naše hosty o braní zvýšeného ohledu na okolní přírodu. Dbejte také prosím na dodržování nočního klidu od 22 hodiny večerní do 6 hodiny ranní. Děkujeme za pochopení.