Pulčín 43
Pulčín 43

Stravování

V plně vybavené kuchyni si hravě připravíte nebo ohřejete vlastní jídlo. Pokud si však budete chtít dopřát klidný oběd či večeři, můžete přímo ve vesničce Pulčín navštívit jednu ze dvou místních restaurací, které jsou vzdáleny přibližně 200 metrů.

Nejbližší nákup potravin je možný v prodejnách ve Francově Lhotě (COOP Jednota, 4 km) a Horním Lidči (S Market, 6 km). Ve Valašských Kloboukách najdete nejbližší klasický supermarket (Lidl, 15 km) a také si na Masarykově náměstí můžete vybrat z bankomatu.

Neobejdete se bez dobrého pečiva? To vám můžeme doporučit Pekařství Střelná (9 km) a Rodinná Pekárna u Mlýna (6 km), kde si můžete koupit lahodné a čerstvé pečivo udělané přímo na místě.

Jaké speciality vám můžeme zařídit?

Hostům ubytovaným v chalupě můžeme po předchozí dohodě zajistit mimořádné gurmánské zážitky, na které jsme se řádně vybavili. Dovezeme vám speciality z:

Vyhlášené řeznictví, kde si naši hosté pravidelně nechávají připravit uzenou kýtu. Po domluvě vám můžeme zapůjčit motorizovaný rožeň oproti kauci.

Oblíbený minipivovar s řadou oceněných pivních speciálů. Můžeme vám zajistit bečku 15 l nebo 30 l a půjčit výčepní zařízení oproti kauci.